Fotosesijos

Sauliaus Paukščio fotostudijoje “Fototeatras” organizuojamos išskirtinės fotosesijos.

-Mūsų ateljė rasite didžiausią Vilniuje skrybėlių ir kepuraičių kolekciją
-Mūsų ateljė rasite nuotaikingą, ir smagų retro stiliaus garderobą
-Mūsų ateljė rasite retų, netikėtų, gražių aksesuarų, linksmų dekoracijų ir įvairių smulkmenų puikiai pagyvinančių fotografinį vyksmą.

Stilingos proginės ir šeimyninės fotografijos  – Sauliaus Paukščio vizitinė kortelė.

Vestuvės, krikštynos, pasiruošimo motinystei nuotaikos, gimtadienis ir daug kitokių progų, įamžintų studijoje unikalia fotografijos teatro dvasia – linksma nuotaika, improvizuojant  teatriniu garderobu, dekoracijomis ir ekspromtu sukurtų mizanscenų šaunumu – fotografija kaip teatras. Fotografija - įvykis .

———————————————————————

Galite padovanoti savo draugams ar artimiesiems linksmą fotosesiją mūsų FOTOTEATRE.

Tiesiog padovanokite fotosesijos dovanų kuponą.

Skambinkite - tel. +37061641233  ,  arba rašykite  - e-mail - ptycynas@yahoo.com

————————————————————–

Dar viena unikali fotografijos rūšis - Kolektyvinė foto sesija - Linksmas fotografinis teatras, kuriame galima dalyvauti su draugais, su bendradarbiais , gimtadienio, bernvakario/mergvakario,  įstaigos šventės ar jubiliejaus  proga. Naudojat gausų teatrinį garderobą ( mūsų skrybėlių ir kitokių galvos apdangalų kolekcija – didžiausia Vilniuje), galima surengti linksmą foto sesiją- teatrą , o besiruošiant, linksmai išgerti taurę vyno erdviame studijos svečių kambaryje ir sudalyvauti kuriant bendrą foto teatro pastatymą.

———————————————————————–

Beje, mes rengiame ir išvažiuojamąsias fotosesijas. Galime atvažiuoti pas Jus ir surengti linksmą fotografinę atrakciją tiesiog Jūsų namuose, kontoroje ar Jūsų šventės vietoje.

Skambinkite ar rašykite -

e-mail - ptycynas@yahoo.com , tel. +370 616 41233